میخام تموم شه تنهاییم.

تنهایی ینی منتظر کسی باشی ک نمیاد. ینی تو مسنجرت فقط ی نفر باشه. اون نفرم همیشه ی خدا اف باشه. ینی ب دوستات اس بدی و جوابی نگیری.

تنهایی ینی زل بزنی گوشه راست دستاپ تا اون آیکونِ فلانی sign in شد بیاد بالا.

تنهایی ینی تو دنیای مجازی  م حتی کسی رو نداشته باشی چ برسه ب واقعیش.

تنهایی ینی منتظر چت کردن با کسی باشی ک ی ارزن واسش اهمیت قائل نیستی! ینی رو انداختن ب کسی ک تو شرایط نرمال نگاهشم نمیکنی..

 

من خیلی تنهام.. خیلی...
:(((((

/ 7 نظر / 7 بازدید
سامی

تو در شمالی و من در جنوب کاش دستی نقشه را از میانه تا کند.....

فریماه

هی دختری. حرف تنهایی قدیمی اما تلخ و سینه سوزه...

فریماه

راستی اگه بخوای ای دیت رو بهم بده.حداقل واسه دنیای مجازیت

روشنا

خب باید بگم شاید از تو تنهاترم، تو مسنجر، تو وب، تو دنیای واقعی، بین هر شیش‌تا دوستم؛ ولی خب شایدم تو بیش‌تر، چ می‌دونم! آخه تو دوست‌داشتنی‌تر از منی، خییییلی رو من حساب کن!! البته با 7 سال اختلاف سنی مادربزرگ جونم[نیشخند]

فریماه

نی فقط همزاد پنداری شدید بود باهات

منم!!!!!

هیچ وقت نفهمیدم تنهایی خوبه یا بد.... البته با این خودآزاری هایی که من دارم فرقی نمیکنه تنها باشم یا نباشم... همیشه افسردم..:|

پاپیون

دنیای مجازی...... این تکنولوژی بدتر ما آدمها را از هم دور کرد سالهای دور همه دور هم جمع می شدند و به قول قدیمی ها اختلاط می کردند و گلستان و بوستان می خاندند و امیر ارسلان نامدار و اینگونه در میان حرفها از درد و الم هم با خبر می شدند امّا حالا عشقها و علاقمندیها هم مجازی شده از پشت مسنجر بوس می فرستند با موبایل تبریک تولد می گویند با تلفن حال و احوال می کنند و هیچ نمی اندیشند که دیدار چیز دیگریست مثل آب روی آتش!